Strona główna
Facebook fanpage
E-mail
Blog UO
Obszary wiedzy

LinkeIn
GoldeLine
programy
             szkoleniowe cennik i agenda zapisy korzyści o nas


Wszystkie kursy Techniczne
Koordynacja IT Agile oraz Agile Scrum Biznes i analiza Jakość i UX
"Manager", bardziej staroświeckie "kierownik", czy nawet groźne "przywódca" - takie umiejętności otoczone są nimbem nadzwyczajności. Jest w tym może odrobina prawdy - nie obiecujemy, że po naszych szkoleniach staniesz się od razu Billem Gatesem czy Hillary Clinton. Ale wielcy wodzowie potrzebują solidnych, sprawnych administratorów - tych umiejętności nauczysz się u nas na pewno:
Jeśli choć ocierałeś się o świat IT, pojęcia "agile" i "scrum" obiły Ci się na pewno o uszy. Niepokojące, niezrozumiałe, tymczasem wiele ogłoszeń o pracy wymaga ich znajomości. Jak powiedział jeden z guru metodyki Scrum, Ken Schwaber, scrum "łatwo jest zrozumieć, dużo trudniej opanować". U nas znajdziesz wiedzę, która jest warunkiem, aby wkrótce stać się bardzo sprawnym "agile'owcem":
Dla tych, którzy wciąż starają się coś ulepszać, lepiej organizować, czy - jak się dziś mówi - "ogarniać". Określać cele i planować działania, potrzebne do ich realizacji. Dla tych, którzy wiedzą, że opłaca się chwilę pomyśleć, zanim weźmie się do ręki piłę, młotek i gwoździe. Badania pokazują, że głównym warunkiem sukcesu projektu jest dobra analiza. Analitycy - przemysł IT bardzo Was potrzebuje!
Kontrola jakości, albo testowanie, albo - jak często się mówi - QA - to funkcja w IT kluczowa. Nie wystarczy do niej programista - informatyk, nie wystarczy też użytkownik, potrzebny jest specjalista - tester. W praktyce projektowej, rola testera obejmuje także umiejętności analityczne: trzeba umieć odkryć, co klient naprawdę potrzebuje, co da mu najlepsze "doświadczenie klienta", UX. Zostań testerem:
Koordynacja IT
Agile oraz Agile Scrum
Biznes i analiza
Jakość i UX
Wszystkie kursy
Techniczne


Oprócz czterech grup kursów opisanych wyżej, mamy też szkolenia techniczne. W tym sektorze działa już wiele firm, tutaj nie jesteśmy pionierami. Niemniej, jeśli polubicie formułę naszych szkoleń i wynikające z niej korzyści, będziemy Wam oferować także wybrane umiejętności techniczne.

© Uniwersytet Otwarty IT i Biznesu