Strona główna
Facebook fanpage
E-mail
Blog UO
Korzyści

LinkeIn
GoldeLine

programy
             szkoleniowe cennik i agenda zapisy korzyści o nas
"Jak nawiązać grupową rozmowę wideo w Skypie dla Windows? W grupowej rozmowie wideo może uczestniczyć nawet 25 osób (licząc z Tobą), ale jednocześnie widocznych może być 10 strumieni wideo (licząc z Twoim). Pozostałe osoby będą przesyłać tylko dźwięk. Jeśli Twoi znajomi lub członkowie rodziny korzystają ze Skype'a (także na urządzeniach z systemami Android i iOS) w dowolnym miejscu na świecie, taka rozmowa jest zupełnie bezpłatna." (pełny opis tutaj)


Skype
               logo
Nasza nazwa na Skype to "Uniwersytet Otwarty" - wszystkie wykłady dostępne on-line!
Korzyści
Uniwersytet Otwarty IT i Biznesu założyliśmy, aby wyjść naprzeciw potrzebom rynku pracy w Polsce (>> więcej), zarówno potrzebom pracodawców jak i potrzebom osób, które tej pracy szukają. Wpisuje się to w plany niektórych zmian w szkolnictwie.

Mamy dwudziestoletnie doświadczenie (od 1994 roku) w prowadzeniu szkoleń biznesowych oraz IT:
 • Komercyjnych, otwartych;
 • Komercyjnych, zamkniętych na zamówienie Klientów;
 • Kursów na studiach magisterskich oraz podyplomowych;
 • Kursów w policealnych szkołach IT w Szwecji.
Jak to jest w Szwecji? Historia
                 sukcesuPonieważ, oprócz szkoleniowego, nasi wykładowcy mają również obszerne doświadczenie profesjonalne z IT oraz wielu innych branż, oferujemy Państwu szkolenia ukierunkowane nie na suchą teorię, lecz na praktyczne umiejętności, z których i Wy, i Wasi Pracodawcy, będą mogli skutecznie skorzystać.

KorzyściKorzyści
Najważniejszym celem jest dla nas jak najlepsze przygotowanie uczestników szkoleń do praktycznego, ale ze zrozumieniem, wykonywania swoich zadań zawodowych, oraz ułatwienie przekwalifikowania się, lub pogłębienia swojej wiedzy, w celu zmiany kierunku kariery. Dlatego zainteresowanym oferujemy:
 1. Dużą liczbę godzin pracy z trenerem,
 2. Autorskie, wypróbowane wypróbowane wcześniej w praktyce, programy szkoleń,
 3. Obszerne materiały szkoleniowe,
 4. Możliwość regularnego sprawdzenia postępów w nauce (egzaminy próbne, zadania domowe),
 5. Małe grupy,
 6. Certyfikaty ukończenia szkoleń oraz certyfikaty po zaliczeniu egzaminu końcowego każdego kursu i każdej ścieżki szkoleniowej,
 7. Możliwość zdawania egzaminów on-line (za dodatkową opłątą) na uznane certyfikaty międzynarodowe - szkolenia do nich przygotowują


Nasze kursy nie są wyłącznie wykładami. Jeśli celem uczestników, lub niektórych uczestników, jest zdanie egzaminu certyfikacyjnego, intensywnie ćwiczymy próbne pytania typu egzaminacyjnego, mające często swoją zdradliwą specyfikę. Tak, chcemy również mieć zadowolonych uczestników i dobre oceny na ankietach, więc dbamy o to, by zajęcia nie były nudne, by "działo się", ale... jesteśmy podstępni, bo to dzięki takiemu właśnie podejściu edukacyjnemu, nabyta wiedza nie ulatuje po kilku dniach, lecz zostaje w głowie, dzięki mechanizmowi transferu. Innymi słowy, dajemy uczestnikom nie tylko rybę (wiadomości), ale przede wszystkim wędkę (zrozumienie i umiejętności).
KorzyściKorzyściDobór tematów i programy poszczególnych kursów zostały opracowane na podstawie aktualnych potrzeb polskiej gospodarki, w szczególności branży IT, oraz uwzględniają naszą znajomość runku szkoleń komercyjnych. Wyjątkową uwagę zwracamy na wszelkie zmiany w potrzebach rynku pracy oraz śledzimy uważnie zasady i wymagania egzaminacyjne dla certyfikatów, do których przygotowujemy. Każdy egzamin posiada swoją specyficzną konstrukcję oraz sposób sprawdzania – i właśnie to również warto poznać na naszych kursach.
Aby ułatwić korzystanie z naszej oferty zajęcia prowadzimy w centrum Warszawy, w godzinach, które pozwalają uczestniczyć w nich osobom pracującym czy uczącym się, lub dojeżdżającym: wieczorami w godzinach 17:00-20:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 9:00 - 15:00 (z przerwą na obiad).

KorzyściKorzyściNaszą dewizą jest utrzymanie niskich cen - dlatego np. nie drukujemy naszych materiałów, lecz dostarczamy je w formie elektronicznej. Rezygnujemy także z wynajmowania sal szkoleniowych w pięciogwiazdkowych, ekskluzywnych biurowcach czy hotelach i z zamawiania wytwornego cateringu, koncentrując się na skutecznym nauczaniu!
© Uniwersytet Otwarty IT i Biznesu